25YXH220MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
25YXH220MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C1588368
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 130mΩ 220uF 25V 320mA@120Hz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS