400MXH270MEFCSN25X35
MFR.Part #
400MXH270MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C3723319
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 35mm 400V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS