250HXG470MEFCSN25X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250HXG470MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C6401918
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS