400LEX3R9MEFC10X12.5
MFR.Part #
400LEX3R9MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1668928
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 114mA@100kHz 12.5mm 3.9uF 400V 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS