220MXG820MEFCSN35X25
MFR.Part #
220MXG820MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1137074
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 220V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS