200VXR470MEFCSN22X40
MFR.Part #
200VXR470MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1622146
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.1A@10kHz 200V 22mm 40mm 470uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS