50MXG8200MEFCSN35X30
MFR.Part #
50MXG8200MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C3723201
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.6A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 50V 8200uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS