160YXF6.8KEFCT78X11.5
MFR.Part #
160YXF6.8KEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1594866
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 160V 3.5mm 6.8uF 7000hrs@105℃ 8mm ±10% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS