200VXR270MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200VXR270MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1603026
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 200V 22mm 270uF 30mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS