250BXC4.7MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
250BXC4.7MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C6077601
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+105℃ 11.5mm 250V 4.7uF 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS