200VXH1000MEFC30X35
MFR.Part #
200VXH1000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C3722528
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 200V 30mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS