B43508B5277M002
MFR.Part #
B43508B5277M002
JLCPCB Part #
C1651243
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
270uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS