200MXC1000MEFC30X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200MXC1000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1607537
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors