80MXG3300MEFCSN35X25
MFR.Part #
80MXG3300MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1608079
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.64A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 80V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS