200VXG1000MEFC30X35
MFR.Part #
200VXG1000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1609424
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1000uF 10mm 200V 3.345A@10kHz 30mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS