200USC680MEFCSN22X40
MFR.Part #
200USC680MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1604012
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.48A@120Hz 200V 22mm 3000hrs@85℃ 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS