25YXG330MEFCT810X12.5
MFR.Part #
25YXG330MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1586980
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 25V 330uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS