LGG2P681MELZ40
MFR.Part #
LGG2P681MELZ40
JLCPCB Part #
C3721276
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 22mm 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS