200USC680MEFCSN25X30
MFR.Part #
200USC680MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604529
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.48A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS