LGU1E103MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1E103MELZ
JLCPCB Part #
C1581784
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2.65A@120Hz 22mm 25V 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS