200USC560MEFCSN30X25
MFR.Part #
200USC560MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1625554
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.15A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS