381LX561M200K012
MFR.Part #
381LX561M200K012
JLCPCB Part #
C6387256
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS