16YXA100M5X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16YXA100M5X11
JLCPCB Part #
C694065
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS