400SXC330MEFCSN35X35
MFR.Part #
400SXC330MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1627272
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.41A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS