400USH680MEFC35X35
MFR.Part #
400USH680MEFC35X35
JLCPCB Part #
C1610768
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.96A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 400V 680uF ±20% 插件,D35xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS