200HXC560MEFCSN30X25
MFR.Part #
200HXC560MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C5491227
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS