63MXC6800MEFCSN35X35
MFR.Part #
63MXC6800MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C3721221
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.65A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS