200SXC470MEFCSN25X30
MFR.Part #
200SXC470MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1606150
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS