6.3ZLG1000MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
6.3ZLG1000MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5115461
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.5mm 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V 858mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS