160VXR560MEFCSN30X25
MFR.Part #
160VXR560MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1602839
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 160V 25mm 30mm 560uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS