200HXC1200MEFC35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200HXC1200MEFC35X35
JLCPCB Part #
C1604531
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 200V 3.57A@120Hz 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors