450HXC220MEFCSN30X40
MFR.Part #
450HXC220MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C3722784
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.92A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS