400MXC220MEFCSN25X40
MFR.Part #
400MXC220MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1606832
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.54A@10kHz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS