50MXC6800MEFCSN25X50
MFR.Part #
50MXC6800MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1606126
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 50V 50mm 6800uF ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS