16YXF6800MEFC18X35.5
MFR.Part #
16YXF6800MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C1599713
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 18mm 2.2A@100kHz 35.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS