400BXC15MEFC12.5X20
MFR.Part #
400BXC15MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C439899
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 15uF 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS