450USG330MEFCSN25X45
MFR.Part #
450USG330MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1582769
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.1A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 450V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS