180MXC270MEFCSN20X25
MFR.Part #
180MXC270MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C5874307
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 20mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 930mA@120Hz ±20% Plugin,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS