400USG470MEFCSN35X30
MFR.Part #
400USG470MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C3724372
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.39A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% Plugin,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS