450MXC180MEFCSN35X30
MFR.Part #
450MXC180MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1614230
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.204A@10kHz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS