160MXG470MEFCSN20X30
MFR.Part #
160MXG470MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1602024
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.62A@120Hz 10mm 160V 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS