200SXC560MEFCSN25X35
MFR.Part #
200SXC560MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1605414
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.888A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS