LGU2G680MELY
MFR.Part #
LGU2G680MELY
JLCPCB Part #
C1585528
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 560mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS