160MXC470MEFCSN20X35
MFR.Part #
160MXC470MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1604114
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2.13A@10kHz 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS