10ZL1500MEFCT810X23
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10ZL1500MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C5474893
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
10V 10mm 1500uF 23mm ±20% 插件,D10xL23mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS