10ZL1500MEFC10X23
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10ZL1500MEFC10X23
JLCPCB Part #
C5113074
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 1.29A@120Hz 10V 10mm 1500uF 23mm 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS