16ZL1200MEFCT810X23
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZL1200MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C5476582
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
10mm 1200uF 16V 23mm ±20% 插件,D10xL23mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS