10YXG3300MEFCG412.5X30
MFR.Part #
10YXG3300MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C1668365
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 30mm 3300uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS