35ZLG680MEFCG412.5X20
MFR.Part #
35ZLG680MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596581
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.364A@120Hz 12.5mm 13mΩ 20mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS