10VXG12000MEFC25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10VXG12000MEFC25X25
JLCPCB Part #
C1601725
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 10V 10mm 12000uF 2.093A@10kHz 25mm 25mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS